Vitajte na mieste, kde história siaha do polovice 18. storočia. Očarujúci nábytok, ktorý hľadá nový domov, aby vytvoril nové spomienky, pôvab, či eleganciu a splnené želania... 

 

 

Ak ste typ, ktorý rád zdobí svoj domov a snaží sa vytvoriť útulné a harmonické prostredie v ktorom cítiť teplo domova, ste na správnom mieste.

Veríme, že neexistuje lepší spôsob, ako pridať izbám nový dynamický vzhľad, niečim, čo je nielen štýlové a funkčné, ale zaručene jedinečné, a čo z nich urobí skutočný domov. Je obrovský rozdiel medzi originálnou vintage starožitnosťou, retro nábytkom, či sériovo vyrobenou reprodukciou. Pre nás má kľúčový význam nájsť kúsky, ktoré sú nielen retro alebo vintage skrz na skrz, ale aj twist (nádych) modernizmu. To Vám zaisťuje, že bez ohľadu na to, ako moderne Váš domov či kancelária vyzerá, si môžete byť istí, že výrobky, ktoré ponúkame, budú vyzerať  ohromujúco vo vašej domácnosti. My sme dali naše srdce a dušu do vyhľadávania najzaujímavejších a najviac okúzľujúcich kúskov z najrôznejších kategórií, čo je zárukou, že každý si nájde to, čo najviac vyhovuje jeho predstavám.

Neúnavne venujeme svoj čas na hľadanie jedinečných kúskov, ktoré vytvoria svojráznu atmosféru v každej domácnosti, alebo na pracovisku. Prebuďte Váš domov alebo pracovisko k životu pridaním nášho nábytku a zaručene vytvoríte miesto, ktoré bude dýchať uvoľnenou atmosférou s pozitívnou energiou.

My svoju prácu robíme s láskou, nadšením, vášňou a predovšetkým s radosťou a práve toto sa snažíme každým kúskom nábytku odovzdať aj Vám. Ak to tak aj naši zákazníci pochopia, dáva naša práca zmysel.

 

 


 

 

 

BAZÁR NÁBYTKU

Bratislavská 3279

932 01 Veľký Meder

Telefón: +421 911 11 5008

e-mail: info@bazarnabytok.eu